GKS Stawiguda | 1:2 | LKS Płomień Turznica |
2018-11-10, 13:30:00 Gryźliny |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 6491, wczoraj: 11276
ogółem: 3 304 539
statystyki szczegółowe
Liga Okręgowa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||
|
KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK GHLPN 2013/2014 !!!
KLASYFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW GHLPN 2013/2014
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
DRUŻYNA |
BRAMKI |
1 |
NAROJCZYK KAROL |
LICHTAJNY |
42 |
2 |
GOŹDZIEJEWSKI ŁUKASZ |
TYROWO |
32 |
3 |
SOLIS BARTOSZ |
TURZNICA |
30 |
4 |
SADOWSKI ADRIAN |
TURZNICA |
26 |
5 |
SOLIS MICHAŁ |
TURZNICA |
25 |
|
KOSTIOK MARCIN |
SMYKÓWKO |
25 |
I miejsce - TYROWO
II miejsce - TURZNICA
III miejsce - LICHTAJNY
Wyniki I kolejki:
TURZNICA 23-1 RESZKI
Sadowski A. 6 Bogusławski R. 1
Solis B. 5
Solis M.
Klamant 5
SMYKÓWKO 5-4 LICHTAJNY
Kostiok 2 Zabłotny 1
Wojtkiewicz 2 Szybkowski 1
Sontowski 1 Szypkowski 1
Góralski 1
DURĄG 5-6 SAMBOROWO
Graczyk 1 Oziero 1
Kaliszewski 3 Kaczorowski 2
Ciborowski P. 1 Sawicki 2
Szymański 1
BAŁCYNY 2-4 TYROWO
Rykaczewski 2 Łęgowski 1
Goździejewski 3
IDZBARK 4-8 SMYKOWO
Bojarowski 3 Wilamowski 3
Pawłowski 1 Grochalski 2
Witt 2
Brodziński 1
TURZNICA 2 5-0 BRZYDOWO v.o.
Drużyna z Brzydowa nie wstawiła się na mecz.
WYNIKI 2 KOLEJKI GHLPN
BRZYDOWO 4-1 RESZKI
Kuzioła M. 2 Jabłoński
Żeberek G.
Krajewski
TURZNICA 2 2-6 SMYKOWO
Sadowski J. 2 Grochalski 2
Witt 2
Otremba M. 1
Brodziński G. 1
TYROWO 10-2 IDZBARK
Chiliński 1 Bojarowski 1
Rawdonis 1 Puka 1
Goździejewski 4
Ignaczewski 1
Ossowski 2
Ciosek 1
SAMBOROWO 5-2 BAŁCYNY
Czarnecki 1 Dobiesz 2
Fijas 1
Sawicki 1
Kaczorowski 1
Szymański 1
DURĄG 2-12 LICHTAJNY
Graczyk 2 Chamera P. 2
Zabłotny 4
Teliszewski R.2
Narojczyk 3
Gęstwicki 1
TURZNICA 11-6 SMYKÓWKO
Sadowski A. 5 Liberacki J. 1
Pietrulewicz A. 1 Liberacki Sz. 1
Solis B. 4 Wojtkiewicz 1
Solis M. 1 Kostiok 3
TRZECIA KOLEJKA GHLPN 14.12.2013r.
BRZYDOWO 4-9 SMYKOWO
Kuzioła D. 1 Wójcik 1
Furtak G. 2 Brodziński M. 1
1 bramka samobójcza Brodziński G. 2
Otremba M.1
Otremba H.1
Wilamowski 1
Grochalski 2
TYROWO 4-2 TURZNICA 2
Goździejewski 2 Majewski 2
Łęgowski 2
SAMBOROWO 7-10 IDZBARK
Czarnecki 2 Puka 3
Kaczorowski 1 Bojarowski 5
Oziero 1 Szumski 2
Wilamowski 1
Szymański 2
BAŁCYNY 3-7 LICHTAJNY
Rykaczewski 1 Narojczyk 5
Dobiesz 2 Gęstwicki 2
SMYKÓWKO 11-2 RESZKI
Liberacki J. 1 Jabłoński 1
Kostiok 5 Bogusławski 1
Jaworski 1
Wojtkiewicz 3
Liberacki Sz. 1
TURZNICA 6-2 DURĄG
Sadowski A. 1 Koliszewski 1
Pietrulewicz A. 2 Graczyk 1
Solis B. 1
Solis M. 2
WYNIKI 4 KOLEJKI GHLPN 21.12.2013r.
DURĄG 4-6 SMYKÓWKO
Ignatiuk 1 Liberacki J. 1
Graczyk 1 Skolmowski 1
Kaliszewski 2 Wojtkiewicz Kostiok 1
Strzemiński 1
TYROWO 6-2 BRZYDOWO
Goździejewski 3 Kuzioła M. 1
Falczyński 1 Furtak P. 1
Ciosek 1
1 bramka samobójcza
TURZNICA 9-1 BAŁCYNY
Sadowski Ł. 1 Rykaczewski 1
Sadowski A. 1
Solis M. 2
Solis B. 4
Klamant 1
SMYKOWO 10-2 RESZKI
Wójcik 1 Lęga 1
Wilamowski 4 Kopiacki P. 1
Brodziński G. 2
Brodziński M. 1
Witt 4
TURZNICA 2 3-7 SAMBOROWO
Majewski 1 Czarnecki 2
Licznerski 1 Ragus 1
Jarzyna 1 Kisielewicz 4
LICHTAJNY 5-2 IDZBARK
Chamera 1 Szumski 1
Narojczyk 4 Puka 1
WYNIKI 5-TEJ KOLEJKI GHLPN
BAŁCYNY |
SMYKÓWKO |
|
1 - 6 |
|
|
DOBIESZ M. 1 |
LIBERACKI Sz.1 |
|
|
KOSTIOK 3 |
|
|
SONTOWSKI M. 1 |
|
|
WOJTKIEWICZ 1 |
|
TURZNICA |
IDZBARK |
|
6 – 2 |
||
SADOWSKI A. 1 |
PUKA P. 2 |
|
SOLIS M. 2 |
|
|
SOLIS B. 3 |
|
|
DURĄG |
RESZKI |
|
14 – 4 |
|
|
IGNATIUK 3 |
BOGUSŁAWSKI R. 1 |
|
ŚMIGIELSKI 4 |
BOGUSŁAWSKI D. 1 |
|
KALISZEWSKI 4 |
SADOWSKI K. 1 |
|
MARCINIUK 3 |
LĘGA 1 |
|
TYROWO |
SMYKOWO |
|
7 – 1 |
|
|
RAWDONIS 1 |
BRODZIŃSKI G. 1 |
|
RUTKOWSKI Ł. 1 |
Otremba Hubert-czerwona kartka-kara 2 mecze |
|
RUTKOWSKI M. 2 |
|
|
GOŹDZIEWSKI 3 |
|
|
LICHTAJNY |
TURZNICA 2 |
|
7 – 2 |
|
|
GÓRALSKI 1 |
KLIMECKI 1 |
|
NAROJCZYK 3 |
KURIATA 1 |
|
SZYBKOWSKI 1 |
|
|
SZYPKOWSKI 1 |
|
|
TELISZEWSKI A. 1 |
|
|
SAMBOROWO |
BRZYDOWO |
|
3 – 0 |
|
|
CZARNECKI 1 |
Żeberek Krzysztof- czerwona kartka-kara dwa mecze |
|
KISIELEWICZ 2 |
|
|
Oziero Dariusz-czerwona kartka-kara dwa mecze |
|
|
WYNIKI 6 KOLEJKI GHLPN 04.01.2014r.
BAŁCYNY |
DURĄG |
|
6-3 (5-0) |
|
|
RYKACZEWSKI 1 |
EWARTOWSKI B. 1 |
|
TURULSKI P. 1 |
EWARTOWSKI R. 1 |
|
DOBIESZ 3 |
MARCINIUK 1 |
|
CHILIŃSKI 1 |
|
|
SMYKÓWKO |
IDZBARK |
|
5-1 (1-1) |
||
SONTOWSKI M. 1 |
PUKA 1 |
|
SKOLMOWSKI 1 |
SZUMSKI 1 |
|
KOSTIOK 2 |
|
|
WOJTKIEWICZ 1 |
|
|
TYROWO |
RESZKI |
|
13-1 (5-1) |
||
GOŹDZIEJEWSKI 6 |
JABŁOŃSKI 1 |
|
OSSOWSKI 1 |
Bogusławski Robert-czerwona kartka-kara dwa mecze |
|
FALCZYŃSKI 2 |
|
|
RUTKOWSKI M. 2 |
|
|
ŁĘGOWSKI 2 |
|
|
SAMBOROWO |
SMYKOWO |
|
2-4 (1-2) |
||
CZARNECKI 1 |
BRODZIŃSKI G. 3 |
|
KISIELEWICZ 1 |
BRODZIŃSKI M. 1 |
|
TURZNICA |
TURZNICA 2 |
|
15-4 (8-2) |
||
SADOWSKI Ł. 1 |
MAJEWSKI 1 |
|
SADOWSKI A. 4 |
KLIMECKI 1 |
|
PIETRULEWICZ A. 1 |
JARZYNA 1 |
|
SOLIS M. 4 |
1 bramka samobójcza |
|
SOLIS B. 4 |
|
|
KLAMANT 1 |
|
|
LICHTAJNY |
BRZYDOWO |
|
5-0 (3-0) |
||
GĘSTWICKI 2 |
|
|
NAROJCZYK 1 |
|
|
ŚLEDŹ 1 |
|
|
FELKE 1 |
|
WYNIKI 7 KOLEJKI GHLPN 11.01.2014r.
BAŁCYNY |
RESZKI |
|
8-2 (4-1) |
||
RYKACZEWSKI 3 |
LĘGA 1 |
|
ZIÓŁKOWSKI 3 |
BOGUSŁAWSKI D. 1 |
|
DOBIESZ 1 |
|
|
CHILIŃSKI 1 |
|
|
DURĄG |
IDZBARK |
|
1-3 (0-2) |
|
|
IGNATJUK 1 |
PUKA 1 |
|
|
BOJAROWSKI 2 |
|
TURZNICA 2 |
SMYKÓWKO |
|
3-7 (2-4) |
|
|
KLIMECKI 1 |
LIBERACKI J. 3 |
|
NIKRASZEWICZ 1 |
SONTOWSKI M. 1 |
|
MANISTA 1 |
KOSTIOK 3 |
|
TURZNICA |
BRZYDOWO |
|
7-2 (4-0) |
|
|
SADOWSKI A. 2 |
GAŁAN 1 |
|
SOLIS B. 2 |
SPYCHAŁA 1 |
|
SOLIS M. 3 |
|
|
TYROWO |
SAMBOROWO |
|
8-2 (3-0) |
|
|
RUTKOWSKI M. 1 |
CZARNECKI 2 |
|
GOŹDZIEJEWSKI 4 |
|
|
ŁĘGOWSKI 1 |
|
|
FALCZYŃSKI 2 |
|
|
LICHTAJNY |
SMYKOWO |
|
7-1 (3-1) |
|
|
ZABŁOTNY 1 |
WILAMOWSKI 1 |
|
GĘSTWICKI 2 |
|
|
TELISZEWSKI R. 2 |
|
|
ŚLEDŹ 1 |
|
|
SZYBKOWSKI 1 |
|
|
WYNIKI 8 KOLEJKI GHLPN
SAMBOROWO |
RESZKI |
|
7-3 (2-0) |
||
KACZOROWSKI 1 |
BOGUSŁAWSKI D. 1 |
|
ŻYGO 1 |
BOGUSŁAWSKI R. 2 |
|
CZARNECKI 4 |
|
|
TYSZER 1 |
|
|
TURZNICA 2 |
DURĄG |
|
5-7 (3-5) |
||
KURIATA 1 |
EWARTOWSKI 1 |
|
KLIMECKI 2 |
IGNATIUK 5 |
|
JARZYNA 1 |
MARCINIUK 1 |
|
LICZNERSKI 1 |
|
|
BAŁCYNY |
IDZBARK |
|
2-4 (1-2) |
||
DOBIESZ 1 |
PUKA 3 |
|
BEHRENT Ł. 1 |
SZUMSKI 1 |
|
SMYKÓWKO |
BRZYDOWO |
|
5-2 (2-0) |
||
KOSTIOK 1 |
ŻEBEREK G. 1 |
|
WOJTKIEWICZ 2 |
KUZIOŁA D. 1 |
|
SKOLMOWSKI 1 |
|
|
SONTOWSKI M. 1 |
|
|
SMYKOWO |
TURZNICA |
|
3-9 (1-6) |
||
WILAMOWSKI 1 |
SADOWSKI A. 3 |
|
WITT 1 |
SOLIS B. 2 |
|
GROCHALSKI 1 |
SOLIS M. 2 |
|
|
KLAMANT 2 |
|
TYROWO |
LICHTAJNY |
|
1-2 (1-1) |
||
FALCZYŃSKI 1 |
GĘSTWICKI 1 |
|
|
ŚLEDŹ 1 |
WYNIKI 9 KOLEJKI GHLPN
DURĄG |
BRZYDOWO |
|
11-3 (3-1) |
||
IGNATIUK 2 |
FURTAK P. 1 |
|
GRACZYK 1 |
SPYCHAŁA 1 |
|
EWARTOWSKI B. 4 |
GAŁAN 1 |
|
MARCINIUK 2 |
|
|
ŚMIGIELSKI 2 |
|
|
BAŁCYNY |
TURZNICA 2 |
|
3-3 (1-2) |
||
ZIÓŁKOWSKI 1 |
MANISTA 1 |
|
DOBIESZ 1 |
MAJEWSKI 1 |
|
1 bramka samobójcza |
JARZYNA 1 |
|
IDZBARK |
RESZKI |
|
7-0 (0-0) |
||
PODSTAWKA 1 |
Bogusławski D. czerwona kartka kara 2 mecze |
|
BOJAROWSKI 4 |
|
|
SZUMSKI 1 |
|
|
PAWŁOWSKI 1 |
|
|
Puka P. czerwona kartka kara 1 mecz |
|
|
TURZNICA |
TYROWO |
|
2-4 (2-3) |
||
PIETRULEWICZ 1 |
GOŹDZIEJEWSKI 2 |
|
SOLIS B. 1 |
FALCZYŃSKI 1 |
|
|
RUTKOWSKI 1 |
|
SMYKÓWKO |
SMYKOWO |
|
2-7 (1-3) |
||
SKOLMOWSKI 2 |
OTREMBA M. 1 |
|
|
WÓJCIK 1 |
|
|
WILAMOWSKI 3 |
|
|
WITT 2 |
|
SAMBOROWO |
LICHTAJNY |
|
4-5 (2-3) |
||
OZIERO D. 1 |
GĘSTWICKI 1 |
|
KACZOROWSKI 1 |
NAROJCZYK 4 |
|
CAŁKA 1 |
|
|
CZARNECKI 1 |
|
WYNIKI 10 KOLEJKI GHLPN
BAŁCYNY |
BRZYDOWO |
|
4-1 (2-0) |
||
CHILIŃSKI CZ. 1 |
FURTAK P. 1 |
|
DOBIESZ 2 |
|
|
RYKACZEWSKI 1 |
|
|
LICHTAJNY |
RESZKI |
|
26-1 (10-0) |
||
NAROJCZYK 21 |
BOGUSŁAWSKI R. 1 |
|
GÓRALSKI 1 |
|
|
TELISZEWSKI A. 1 |
|
|
ZABŁOTNY 1 |
|
|
SZYBKOWSKI 1 |
|
|
TYROWO |
SMYKÓWKO |
|
6-2 (3-2) |
||
FALCZYŃSKI 2 |
KOSTIOK 2 |
|
GOŹDZIEJEWSKI 4 |
|
|
DURĄG |
SMYKOWO |
|
3-5 (3-3) |
||
ŚMIGIELSKI 2 |
OTREMBA H. 1 |
|
MARCINIUK 1 |
GROCHALSKI 1 |
|
|
WÓJCIK 1 |
|
|
WITT 2 |
|
IDZBARK |
TURZNICA 2 |
|
0-3 (0-1) |
||
|
KLIMECKI 3 |
|
TURZNICA |
SAMBOROWO |
|
5-1 (2-1) |
||
SADOWSKI A. 1 |
CZARNECKI 1 |
|
SOLIS M. 1 |
|
|
SOLIS B. 2 |
|
|
KLAMANT 1 |
|
WYNIKI 11 KOLEJKI GHLPN 08.02.2014r.
BRZYDOWO |
IDZBARK |
|
4-2 |
||
FURTAK P. 2 |
BOJAROWSKI 2 |
|
FURTAK G. 2 |
|
|
TURZNICA 2 |
RESZKI |
|
7-3 |
||
JARZYNA 2 |
BOGUSŁAWSKI R. 3 |
|
LICZNERSKI 2 |
|
|
MANISTA 3 |
|
|
BAŁCYNY |
SMYKOWO |
|
2-8 |
||
ZIÓŁKOWSKI 2 |
WITT 1 |
|
|
GROCHALSKI 1 |
|
|
BRODZIŃSKI M. 2 |
|
|
OTREMBA H.1 |
|
|
WILAMOWSKI 3 |
|
TYROWO |
DURĄG |
|
5-1 |
||
RUTKOWSKI 1 |
EWARTOWSKI 1 |
|
FALCZYŃSKI 2 |
|
|
ŁĘGOWSKI1 |
|
|
GOŹDZIEJEWSKI 1 |
|
|
SAMBOROWO |
SMYKÓWKO |
|
6-7 |
||
OZIERO 2 |
LIBERACKI Sz. 1 |
|
CZARNECKI 3 |
SZCZERBOWSKI 1 |
|
KACZOROWSKI 1 |
SKOLMOWSKI 1 |
|
|
WOJTKIEWICZ 1 |
|
|
KOSTIOK 3 |
|
TURZNICA |
LICHTAJNY |
|
4-4 |
||
SOLIS B. 2 |
GĘSTWICKI 1 |
|
SOLIS M. 1 |
TELISZEWSKI A. 1 |
|
SADOWSKI A. 1 |
GÓRALSKI 1 |
|
|
NAROJCZYK 1 |
Najbliższa kolejka 16 | ||||||||||||||||||||||||
|
Przychodzą:
Karol Szostek (Tęcza Miłomłyn)
Mariusz Sztramski (Tęcza Miłomłyn
Łukasz Graw (Czarni Małdyty)
Adam Wypych (wolny zaw.)
Szymon Brejdakowski (Olimpia Grudziądz jun. młd)
Paweł Mazik (wznowienie treningów)
Marek Chodakowski (Płomień Turznica - JR)
Konrad Manista (Sokół Ostróda JR)
Mateusz Szymański (Tęcza Miłomłyn)
Odchodzą:
Łukasz Świgoń (Tęcza Miłomłyn)
Szymon Żurański (Sokół II Ostróda)
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |