1. duszka 70

Aktualności

Nie ma mocnych na piłkarzy Płomienia!

• autor: plomienosp, 2014-10-14 21:32

Kunki też nie potrafiły stawić czoła Płomieniowi. Nasza drużyna dominowała od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelanie w niedzielne popołudnie rozpoczął już w 5 min. M. Klimecki po podaniu A. Ziółkowskiego. Po zdobyciu prowadzenia Płomień ruszył na bramkę ekipy z Kunek. Okazji do podwyższenia wyniku nie brakowało. Swoje okazje miał A. Sadowski, A. Pietrulewicz, czy A. Ziółkowski. W 20 min. powinniśmy grać o jednego zawodnika więcej, a z murawy powinien wylecieć golkiper Kunek, który w brutalny sposób potraktował A. Sadowskiego w sytuacji sam na sam. W końcówce pierwszej części A. Ziółkowski zabawił się z obrońcami SKF - u i będąc już polu karnym został  " ścięty" przez jednego z nich, a sędzia pozostał niewzruszony i chciał ukarać naszego zawodnika żółtym kartonikiem za wymuszenie 11 stki. Druga część gry zaczęła się dość chaotycznie. Swoje okazje miały obie ekipy, ale żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. W 55 min. strzał oddał A. Sadowski jednak jego uderzenie zostało zablokowane, ale przy poprawce B. Solisa bramkarz był już bez szans. Po strzelonej bramce popełniliśmy największy błąd w tym meczu. Daliśmy od razu przejść gospodarzom z piłką przez całą naszą połowę i już w pierwszej minucie od podwyższenia wyniku tracimy bramkę. Kilka chwil później gospodarze byli bliscy wyrównania, ale "Bolo" wyszedł obronną ręką. W 62 min. z niepozornej sytuacji M. Klimecki umieszcza piłkę w siatce po kiksie bramkarza gospodarzy. Po tej bramce piłkarze z Kunek nieco odpuścili. W 70 min. rzut wolny na 30 m wykonują piłkarze Kunek. Zawodnik SKF-u trafił jednak w nogi A. Sadowskiego, który od razu zagrał do A. Ziółkowskiego, który wyprzedził obrońcę i w sytuacji 1 na 1 podwyższył wynik spotkania. Na 5:1 z rzutu karnego trafił nasz bramkarz Ł. Klimowski. W 90 min. wynik ustalił A. Pietrulewicz strzałem w długi róg bramki.

Kolejne bardzo dobre zawody naszej drużyny. Cała drużyna zagrała spotkanie na poziomie, a zwycięstwo chcielibyśmy zadedykować Szymkowi Liberackiemu, który już w tej rundzie z nami nie wystąpi z powodu kontuzji kolana. Kuruj się i wracaj jak najszybciej! Kolejny mecz zagramy z Liderem Złotowo, a więc będzie bardzo ciekawe widowisko! Hitem IX kolejki będzie pojedynek Jezioraka Iława z Orłem Ulnowo.